17 Şubat 2010 Çarşamba

Visco Yatak Şikayetleri

Visco Yataklarda bir çok problem bulurlar kullanıcılar. Oysa ki bu yataklardaki en büyük problem yatağı vücud anatominize göre almayışınızdır. Şöyle ki;

Visko Love firması visco yatakları üretirken anatomik yapılara göre çeşitli formatlarda üretir. Bu formatlar genel olarak kullanıcıların rahatlık ve sağlık standartlarına göre geliştirilmiştir. Mesela 120kg'lık bir beden ile 50kg'lık bir bedenin yattığı yatak aynı olmamalıdır. Yumuşaklık ve sertlik oranları farklıdır bu yataklarda. Dansite dediğimiz yoğunluk farkları bulunmaktadır.

Ürünlerimiz 20 tonluk preslerde sıkıştırılarak rulo haline alır ve ambalajından çıkartıldıktan sonra 1 saat içerisinde eski haline döner. Bu demek olur ki kilo problemleriniz yataklarda herhangi bir deformasyon şikayetine sebep olamayacaktır. Deformasyonun başlıca sebepleri terleme problemleri olan kişilerin kendilerine göre hazırlanan açık hücreli ürünlerden tercih etmeyerek yataklarını terleri ile ıslatmasından dolayı oluşan deformasyonlardan kaynaklanmaktadır.

Ürünü satın alırken sağlık sorunlarınızdan ve anatomik yapınızdan bahsettiğiniz taktirde satış danışmanlarımız sizlere en uygun ürünleri sunabilir ve böylece size daha uygun ürünleri satın alarak daha fazla komfor ve kaliteye ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder